طراح وردپرس

طراحی قالب وردپرس، طراحی سایت وردپرس، کدنویسی قالب وردپرس

طراح وردپرس ، طراحی قالب وردپرس ، طراحی پوسته وردپرس ، طراحی وردپرس

طراحی قالب وردپرس

طراحی پوسته وردپرس

طراحی سایت وردپرس

کدنویسی سایت وردپرس
041-3542-1463

باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

14 آذر 95
باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدیدReviewed by یاسین on Dec 4Rating: 5.0لینک های وردپرس در صفحه جدیدلینک های وردپرس در صفحه جدید

باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

در وردپرس به صورت پیشفرض لینک هایی که ایجاد میشوند در همان صفحه باز می شوند. یعنی وقتی کاربر روی لینک کلیک کرد، در همان تبی که قرار گرفته وارد لینک مقصد می شود. شما میتوانید هنگام ایجاد لینک درون مطالب یا برگه هایتان، تیک گزینه باز کردن پیوند در زبانه تازه را بزنید تا آن لینک در یک تب جدید اجرا شود. اما اگر زدن این تیک برای همه ی لینک هایی که ایجاد می کنید سخت است، ما یک راه حل برایتان داریم.

باز شدن تمامی لینک ها در صفحه جدید با Open external links in a new window

 

باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

 

پلاگین Open external links in a new window از جاوااسکریپت برای انجام عملیات باز شدن تمامی لینک ها در صفحه جدید استفاده می کند. بنابراین در صورتی که کاربر در مرورگر خودش جاوااسکریپت را غیرفعال کرده باشد، این افزونه نمیتواند کارش را به درستی انجام دهد. البته نگران نباشید هیچ مشکل یا اروری به وجود نخواهد آمد. فقط لینک هایی که قرار بود توسط این افزونه در صفحه یا تب جدید باز شوند، دیگر در تب جدید باز نمیشوند. مگر اینکه به صورت دستی این گزینه را برایشان فعال کنید.

این پلاگین تمامی لینک هایی که دارای http:// یا https:// در ابتدای شان باشند را به عنوان پیوند خارجی در نظر گرفته و آنها را در پنجره یا تب جدید باز می کند.

خب فقط کافیست افزونه Open external links in a new window را نصب و فعال کنید.

پس از نصب و فعالسازی این پلاگین، تمامی لینک های خارجی (لینک هایی که با http:// شروع می شوند) از این به بعد در تب یا صفحه جدید باز می شوند.

امیدوارم از افزونه ای که امروز معرفی کردم راضی باشید.

 

 

اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.

طراحی قالب وردپرس

دیدگاه ها در این نوشته غیر فعال می باشد
تمامی حوق این سایت نزد طراح وردپرس محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از طرح قالب پیگرد قانونی به همراه دارد
طراحی سایت وردپرس
طراحی قالب وردپرس
کدنویسی قالب وردپرس