برخی از سایت های بزرگ استفاده کننده از وردپرس

وردپرس در عین سادگی می‌تواند تمام نیازهای شما را برطرف کند . در لیست زیر تعدادی سایت و وبلاگ را که با وردپرس درست شده‌اند معرفی می کنیم :

وبلاگ TechCrunch : این وبلاگ یکی از معروفترین وبلاگ‌های جهان است و روزانه صدها هزار بازدیدکننده دارد و این نشان می دهد وردپرس در بازدیدهای بالا هیچ مشکلی ندارد .

وبلاگ Yodel Anecdotal : وبلاگ سازمانی یاهو. قرار گرفتن وردپرس روی خود سایت یاهو نشان دهنده امنیت بسیار بالای این سیستم است .

مجله اینترنتی فریا : با وردپرس می تونید یک مجله اینترنتی ساخته و آنرا مدیریت کنید با امکاناتی جالب و متنوع .

سایت شرکت اطلاع رسان داتک : ساخت یک سایت برای یک شرکت بزرگ نیز با وردپرس امکان پذیر می باشد.

سیاره : بوسیله وردپرس قادر هستید سیاره‌های اینترنتی درست کنید مانند سیاره وردپرس فارسی و یا سایت دودردو.

وبلاگ گروهی : ایجاد یک وبلاگ گروهی با تعیین چندین نوع سطح دسترسی برای کاربران بوسیله وردپرس امری بسیار ساده هست . وبلاگ گروهی دو در دو و قسمت وبلاگ‌های معروف سایت ZDNet با وردپرس طراحی و مدیریت می شود.

سایت Crowd Favorite : علاوه بر طراحی زیبا نشان دهنده این است که با وردپرس می توان یک سایت تجاری را مدیریت کرد و محصول مورد نظر را در آن معرفی و به فروش رساند .

سایت delicious:days : سایتی زیبا با موضوع غذا و خوراکی . وردپرس محدود به هیچ موضوعی نمی شود !

گالری محصولات شرکت فورد : با وردپرس به راحتی می شه یک سایت چند رسانه ای مانند فوتو بلاگ ، ویدئو بلاگ و … ساخت حتی در این سطح و کیفیت بسیار بالا .

سایت Truemors : یک سایت متفاوت که با اومدنش سروصدای زیادی به پاکرد. یک سایت خبری جالب با سیستمی مشابه سایت دیگ و بالاترین.

سایت We Love WP : این سایت هر روز سایت‌ها و وبلاگ‌های زیبایی که با وردپرس ساخته شده است را معرفی می کند که در بین اونها می تونید به سایت‌های بسیار جالبی دست پیدا کنید. راستی خودش هم با وردپرس طراحی شده !

از دیگر موارد جالب می شه به وبلاگ رسمی پلی استیشن و ناسا و همچنین سایت AllThingsDigital اشاره کرد .

سایت‌ها و وبلاگ‌های بالا تنها گوشه ای از قابلیت های وردپرس را نشان می دهد. هنوز هم برای استفاده نکردن از وردپرس دچار شک و تردید هستید ؟!