دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و تمدید

خدمات دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و تمدید نماد اعتماد الکترونیکی در طراح وردپرس

آماده سازی وب سایت برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، خدمات نماد الکترونیکی، مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، دریافت نماد از اینماد هزینه دریافت نماد اعتماد الکترونیکی چگونگی دریافت نماد اعتماد الکترونیکی روش دریافت نماد اعتماد الکترونیکی مدارک لازم برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی چک لیست الزامات اینماد

 

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و تمدید

 

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت بررسی و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

سایت های تجاری در كشور برای جلب اطمینان مردم در هنگام فروش اینترنتی و دریافت وجوه پرداخت های خود از طریق درگاه بانکی آنلاین ، ملزم به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.

در زمان اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی احراز می شود. با اینکه مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی است ، باز هم دریافت نماد امری دشوار است و به اطلاعات کافی و همچنین تهیه بستر لازم نیاز دارد.

در این راستا گروه طراح وردپرس با هدف تسریع در دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین ایجاد بستر لازم برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی ، با تجربه ای که در اختیار دارد ، پس از راهنمایی و مشاوره دقیق صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ، اقدام به دریافت اعتماد الکترونیکی برای آنها می نماید.

در صورت تمایل به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی ، طراح وردپرس به شما کمک میکند که ابتدا بستر لازم را فراهم نمایید ، پس از دریافت چک لیست الزامات نماد از مرکز توسعه تجارت  و  پرداخت هزینه نماد اعتماد الکترونیکی ، اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی یا تمدید نماد اعتماد الکترونیکی در کمترین زمان ممکن نمایید.

چک لیست اینماد برای تایید توسط ارزیاب :

16 چک لیست برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و تمدید نیاز می باشد.

خدمات دریافت نماد:

  • آماده سازی صفحات مورد نیاز
  • آماده سازی تمامی چک لیست الزامات نماد اعتماد
  • ایجاد پیش فاکتور و مراحل خرید در سایت
  • ثبت نام و پیگیری تا دریافت نماد
  • پیگیری تا زمان دریافت کد نماد
  • خدمات برای تمامی سایت ها مجاز
  • طراحی قالب یا راه اندازی سایت در این محصول نمی باشد و فقط سایت راه اندازی شده مشتری برای دریافت نماد آماده سازی می شود.

 

هزینه پیگیری و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای اشخاص حقیقی: 200 هزار تومان

 

جهت سفارش دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از این لینک استفاده نمایید.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,