چگونه به طراح وردپرس اعتماد کنیم؟

  اعتماد کنید چون طراح وردپرس دارای نماد اعتماد می باشد:
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.

جهت مشاهده نماد اعتماد طراح وردپرس بر روی تصویر بالا کلیک نمایید.  
اعتماد کنید چون طراح وردپرس دارای تاییده از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشد:
علاوه بر نماد اعتماد موفق به کسب مجوز از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال شده ایم که همانند نماد اعتماد نیازمند ثبت اطلاعات دقیق مدیر مسئول سایت می باشد که شما می توانید در لینک درج شد در زیر از صحت این نماد آگاهی کامل پیدا نمایید:
logo-samandehi

اعتماد کنید چون طراح وردپرس از درگاه پرداخت آنلاین بدون واسط و مستقیم استفاده می کند: طراح وردپرس برای اعتمادسازی بیشتر خود از درگاه مستقیم (بدون واسط) بانک سامان و بانک ملت استفاده می نماید، لازم به ذکر است درگاه مستقیم فقط برای کسب و کارهای قانونی و دارای نماد اعتماد تعلق می گیرد. اعتماد کنید چون طراح وردپرس پشتیبانی 24 به مشتریان خود ارایه می کند: طراح وردپرس اولین سایت طراحی در ایران می باشد که خدمات خود را به صورت کاملا الکترونیکی و از طریق پورتال مشتریان ارایه می دهد. ثبت سفارش، پرداخت ها، امور مالی، پشتیبانی و .... همه و همه در سامانه مشتریان انجام می گیرد و این اطمینان را به شما می دهیم در کمتر از 1 ساعت به تیکت های و سوالات شما پاسخ دهیم. امتحان این مورد رایگان می باشد کافیست وارد سامانه پشتیبانی طراح وردپرس شوید و از سرعت عمل همکاران ما در این بخش آگاه شوید: آدرس سامانه: https://my.wpdesigner.ir/submitticket.php
اعتماد کنید چون طراح وردپرس نمونه کارهای معتبری دارد:
طراح وردپرس به لطف خداوند متعال بیش از 700 مشتری معتبر در کارنامه خود دارد که همه گواه از خدمات صادقانه و حرفه ای تیم طراح وردپرس می باشد کافیست به نمونه کارهای ما سری بزنید: جهت مشاهده نمونه کارهای طراح وردپرس کلیک نمایید
اعتماد کنید چون طراح وردپرس مشاوره رایگان به مشتریان خود اریه می کند: طراح وردپرس برای مشتریان خود 10 دقیقه مشاوره رایگان ارایه می کند کافیست با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید و از 10 دقیقه مشاوره رایگان بهرمند شوید:


موفق و پیروز باشید.
 • دریافت سفارش
 • مشخص شدن هزینه سفارش شما
 • پرداخت 50 درصد هزینه سفارش
 • شروع طراحی فایل پی اس دی
 • نمایش فایل پس از اتمام طراحی
 • تایید یا رد طرح توسط شما(در صورتی که در طرح تکمیل شده نیاز به تغییراتی هم چون رنگ چینش و … باشد تا زمان تایید توسط شما طرح اصلاح خواهد شد. )
 • آغاز کد نویسی
 • تحویل قالب
 • تنظیم قالب بر روی سیستم مدریتی مشتری
برای اطلاع از تعرفه ها ی طراحی و کد نویسی کافیست از فرم ثبت سفارش اقدام نمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن هزینه سفارش شما را ارسال نمایند.
همانگونه که مطلع هستید تعرفه ثابت درج نشده است زیرا نیاز ها و امکانات کاربران با یک دیگر تفاوت زیادی داشته و پس از دریافت نیاز های شما این هزینه مشخص خواهد شد و این بیشتر به نفع مشتری می باشد چرا که برای امکانات درخواستی هزینه می کند و برای امکانات اضافی هزینه پرداخت نخواهد کرد.
نخیر تمامی سفارشات برای شروع نیاز به پرداخت 50 درصد از کل مبلغ می باشد و تا زمان واریز این مبلغ هیچ فعالیتی بر روی پروژه شما انجام نخواهد شد.
تیم ما طبق سیاست کاری خود 50 درصد کل مبلغ سفارشات را در اول کار و برای استارت از مشتری اخذ می نماید که این 50 درصد تنها برای فایل پی اس دی می باشد و چنانچه شما در پایان طراحی PSD از کد نویسی صرف نظر نمایید،تنها فایل لایه باز تکمیل شده ارائه خواهد شد.
تمامی سفارشاتی که توسط تیم طراح وردپرس طراحی و کدنویسی می شود، تا زمانی که طرح بر روی وب سایت فعال باشد شامل پشتیبانی رایگان می باشد. اما در صورتی که لینک طراح و کد نویس در قالب حذف گردد شامل پشتیبانی رایگان نبوده و شامل دریافت هزینه طبق توافق می باشد.
خیر،آموزش کار با سیستم مدیریتی بر عهده کاربر می باشد و تنها آموزش استفاده از قالب و افزونه های مرتبط با قالب به کاربر آموزش داده خواهد شد.
فعالیت اصلی و شاخص تیم طراح وردپرس سئو و بهینه سازی انواع وب سایت می باشد که طبق توافق گروه امتیاز طراحی قالب توسط این تیم شامل سئو سیستم و استاندار سئو در قالب می باشد.به زبان ساده تر بگوییم یعنی یک تخفیف 300 الی 400 هزار تومانی.
به دو صورت سئو انجام می گیرد:
 • سئو وب سایت:سئو وب سایت به دین صورت می باشد که سیستم و قالب و تمامی نیاز های یک سایت برای بالا بردن ورودی و افزایش ترافیک انجام می شد.و در 90 روز (سه ماه)شاهد رشد وب سایت خود خواهید شد.
 • سئو تضمینی:سئو تضمینی همان روش های درج شده قبلی می باشد ولی یک امتیاز این نوع سئو (سئو تضمینی) وجود بازگشت کامل هزینه در صورت عدم افزایش ورودی و ترافیک وب سایت بعد از مدت سه ماه (90 روز) می باشد و هزینه این نوع سئو 35 درصد بیشتر از نوع اول می باشد.