چگونه به طراح وردپرس اعتماد کنیم؟

 

اعتماد کنید چون طراح وردپرس دارای نماد اعتماد می باشد:

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.

 

جهت مشاهده نماد اعتماد طراح وردپرس بر روی تصویر بالا کلیک نمایید.

 

جهت مشاهده لیست کسب و کار های دارای نماد اعتماد الكترونیكی اینجا را كلیك کنید.(کافیست نام طراح وردپرس را جستجو کنید)

 

اعتماد کنید چون طراح وردپرس دارای تاییده از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشد:

علاوه بر نماد اعتماد موفق به کسب مجوز از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال شده ایم که همانند نماد اعتماد نیازمند ثبت اطلاعات دقیق مدیر مسئول سایت می باشد که شما می توانید در لینک درج شد در زیر از صحت این نماد آگاهی کامل پیدا نمایید:

برای مشاهده مجوز ستاد ساماندهی طراح وردپرس بر روی لوگوی بالا کلیک نمایید

اعتماد کنید چون طراح وردپرس از درگاه پرداخت آنلاین بدون واسط و مستقیم استفاده می کند:

طراح وردپرس برای اعتمادسازی بیشتر خود از درگاه مستقیم (بدون واسط) بانک سامان و بانک ملت استفاده می نماید، لازم به ذکر است درگاه مستقیم فقط برای کسب و کارهای قانونی و دارای نماد اعتماد تعلق می گیرد.

اعتماد کنید چون طراح وردپرس پشتیبانی 24 به مشتریان خود ارایه می کند:

طراح وردپرس اولین سایت طراحی در ایران می باشد که خدمات خود را به صورت کاملا الکترونیکی و از طریق پورتال مشتریان ارایه می دهد.

ثبت سفارش، پرداخت ها، امور مالی، پشتیبانی و …. همه و همه در سامانه مشتریان انجام می گیرد و این اطمینان را به شما می دهیم در کمتر از 1 ساعت به تیکت های و سوالات شما پاسخ دهیم.

آدرس سامانه: http://my.wpdesigner.ir/submitticket.php

 

اعتماد کنید چون طراح وردپرس نمونه کارهای معتبری دارد:

طراح وردپرس به لطف خداوند متعال بیش از 700 مشتری معتبر در کارنامه خود دارد که همه گواه از خدمات صادقانه و حرفه ای تیم طراح وردپرس می باشد کافیست به نمونه کارهای ما سری بزنید:

جهت مشاهده نمونه کارهای طراح وردپرس کلیک نمایید

 

اعتماد کنید چون طراح وردپرس مشاوره رایگان به مشتریان خود اریه می کند:

طراح وردپرس برای مشتریان خود 10 دقیقه مشاوره رایگان ارایه می کند کافیست با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید و از 10 دقیقه مشاوره رایگان بهرمند شوید:

 

موفق و پیروز باشید.