آدرس سایت با www یا بدون www

website-at-www-or-non-www

آدرس سایت با www یا بدون www

آدرس سایت با www یا بدون www

چه تفاوتی بین واردن شدن به سایت با www و بدون آن دارد؟ اغلب کاربران دوست دارند بدانند که کدام یک برای سئو بهتر است و آیا لازم است که آدرس سایت خود را تغییر بدهند؟ این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا فرق بین وارد شدن به سایت با www و بدون آن را متوجه شوید و بدانید کدامیک برای سئو مناسب تر است.

قبل از شروع بدانید که برای یک کاربر معمولی یا یا کسب و کار کوچک زیاد تفاوتی ندارد که سایت با www شروع شود یا خیر. البته تفاوت های فنی وجو دارد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از www  در مقابل استفاده نکردن از آن

هیچ مزایایی برای انتخاب یکی بر دیگری وجود ندارد. حتی گوگل گفته است اولویت استفاده از آن به خود فرد بستگی دارد. آنچه مهم است این است که آن چیزی را که در زمان شروع وب سایت خود انتخاب کرده اید مطابق با انتخاب شما باقی بماند.

بعبارت دیگر  تفاوتی ندارد که که www را به آدرس خود اضافه و یا حذف  و تغییر دهید. می توانید به گوگل اجازه دهید که اولویت های شخصی شما را بشناسد. برای انجام اینکار باید به Google Search Console وارد شوید.

در قسمت بالا گوشه سمت راست صفحه روی آیکون Gear کلیک و  گزینه تنظیمات سایت را انتخاب کنید.

آدرس سایت با www یا بدون www

در این قسمت دامنه مورد نظر را انتخاب کنید:

آدرس سایت با www یا بدون www

متناوبا اگر در حال استفاده از افزونه WordPress SEO by Yoast هستید، این افزونه بطور خودکار یک آدرس استاندارد و قانونی برای عنوان سایت شما تنظیم میکند که به گوگل اجازه خواهد داد تا اولویت های شخصی شما را نشان دهد.

تفاوت های فنی بین استفاده از www در مقابل استفده نکردن از آن

زمانیکه شما www. را به قبل از آدرس سایت خود اضافه می کنید بعنوان یک میزبان که می تواند با انعطاف پذیری به DNS کمک کند. . این توانایی برای استفاده از زیر دامنه های متعدد و محدود کردن کوکی ها و .. عمل می کند. بغیر از اینکه دامنه هایnon-WWW که دامین های عادی نامیده می شوند هیچ مزیت فنی دیگری ندارد. برای توضیح کامل فنی و جزئیات آن، به این مقاله Why use www مراجعه نمایید.

 

اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.

طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.

سفارش طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس

طراحی و کدنویسی انواع قالب وردپرس

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل psd به قالب استاندارد وردپرس

تبدیل Psd به Html

تبدیل انواع فایل Psd به فایل Html

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

seo و بهینه سازی قالب

SEO و بهینه سازی سایت