افت سایت در گوگل

drop-site-on-google

رتبه گوگل یکی از با ارزش ترین معیارهای موفقیت یک سایت برای مدیران می باشد عده ای کثیر از مدیران وب سایت ها در تلاش جهت افزایش و بهبود رتبه سایت در گوگل هستند .

طبق بررسی های انجام شده توسط تیم توس وب چیزی حدود ۵۹% از کلیک ها به سه مورد اول نتیجه اختصاص دارند و عده ی زیادی از کاربران به صفحات دوم و سوم رجوع نمی کنند.

اگر تاکنون به فکر افزایش یا کاهش رتبه سایت خود بودید باید بگوئیم با خواندن این مقاله دیگر جای هیچ نگرانی نیست پس ما به شما پیشنهاد می دهیم که آموزش را جهت بهبود رتبه ی سایتتان، تا انتها مطالعه بفرمائید .

هدف کلی از این آموزش رفع اشتباهات و خطاهای رایج در زمینه سئو و بهینه سازی سایت شما می باشد .

84e23_images

افت سایت در گوگل

۱- استفاده زیاد از کلمات کلیدی

در رتبه بندی گوگل، کلمات کلیدی نقش زیاد و موثری دارند اگر از این کلمات خیلی استفاده کنید این کار به ضرر رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد و ممکن است سئوی سایت را تخریب نماید چراکه توجه گوگل را به استفاده زیاد از کلمات کلیدی جلب خواهید کرد.

۲- لینک های خراب

یکی از نشانه های سایت های نامعتبر از دیدگاه گوگل داشتن لینک خراب می باشد لینک خراب لینکی می باشد که کاربر پس از ورود به آن به مقصدی دیگر هدایت شود . پس در ایجاد نوشته و برگه های خود دقت نمائید و با حذف این برگه یا نوشته ممکن است کاربر با صفحه ۴۰۴ برای روبرو شود که این ممکن است سایت شما از سمت گوگل جریمه شود.

۳- کپی کردن محتوا از دیگر سایت ها

هیچ وقت سعی نکنید تا از سایت های مشابه سایت خودتان مطلب کپی کنید ، این کار باعث پنالتی شدن سایت شما در گوگل خواهد شد و مطالب سایتتان از ایندکس گوگل خارج می شود . در نتیجه شما می بایست محتوای منحصر به فرد خود را نوشته و در سایت درج کنید .  

۴- محتوای تکراری

هیچ موقع یک مطلب یا حتی یک بند را دوبار در سایت خود درج نکنید ممکن است گوگل هر دو مطلب را ایندکس نکند و رتبه ی شما اندکی کاهش پیدا کند. سعی کنید ذره ای آن ها را تغییر دهید .

۵- کیفیت پایین محتوا

محتوا باید مطابق با فعالیت اصلی سایتتان نوشته شود . محتوای سایت را با موضوع بندی مناسب دسته بندی کنید .برای سایتتان نویسنده ای انتخاب کنید که صلاحیت لازم را برای انجام این کار داشته باشد . زمانبندی مناسبی جهت انتشار مطالب داشته باشید .

۶- عنوان های تکراری

همچنین سعی کنید از تکرار در عناوین نوشته ها ی خود پرهیز کنید چراکه از سمت گوگل ضربه خواهید خورد. این مساله درباره ی سایر وبسایت ها صدق می کند ، یعنی اگر عنوان هایی که می نونیسید مشابه آن ها قبلا توسط سایت های دیگر نوشته شده باشند بهتر است تجدید نظر کنید و موضوعات را تغییر دهید.

۷- توضیحات متای تکراری

هر مطلب دارای توضیحات متا می باشد ، که شما باید باتوجه به همان مطلب ، توضیحات متای خاصی را برای آن بنویسید .

۸- لینک های بی ارزش

از لینک دادن به سایت هایی که رتبه آنها بسیار پائین است پرهیز کنید ، باعث کاهش ارزش سایت شما در گوگل می شود .

اگر قصد تبادل لینک یا گرفتن تبلیغات دارید ، آن وبسایت را دقیق بررسی و رتبه ی آن را مد نظر داشته باشید.

۹- عدم استفاده از ابزارهای آنالیز

گوگل وبمستر یکی از دقیق ترین ابزارهای آنلاین و همچنین رایگان در زمینه ی آنالیز کردن وبسایت ها می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بطور دقیق ترافیک سایت خود را اعم از ورودی ها به تفکیک روز ، رصد کنید . که پیشنهاد می شود از این ابزار استفاده کنید.

 

البته به این موضوع هم دقت کنید که طراحی قالب وردپرس حرفه ای نیز شما را در به دست آوردن رتبه خوب کمک خواهد کرد پس همین حالا جهت مشاوره طراحی قالب وردپرس با ما تماس بگیرید.

order

 

طراحی قالب وردپرس

طراحی و کدنویسی انواع قالب وردپرس

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل psd به قالب استاندارد وردپرس

تبدیل Psd به Html

تبدیل انواع فایل Psd به فایل Html

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

seo و بهینه سازی قالب

SEO و بهینه سازی سایت