باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

در وردپرس به صورت پیشفرض لینک هایی که ایجاد میشوند در همان صفحه باز می شوند. یعنی وقتی کاربر روی لینک کلیک کرد، در همان تبی که قرار گرفته وارد لینک مقصد می شود. شما میتوانید هنگام ایجاد لینک درون مطالب یا برگه هایتان، تیک گزینه باز کردن پیوند در زبانه تازه را بزنید تا آن لینک در یک تب جدید اجرا شود. اما اگر زدن این تیک برای همه ی لینک هایی که ایجاد می کنید سخت است، ما یک راه حل برایتان داریم.

باز شدن تمامی لینک ها در صفحه جدید با Open external links in a new window

 

باز شدن تمامی لینک های وردپرس در صفحه جدید

 

پلاگین Open external links in a new window از جاوااسکریپت برای انجام عملیات باز شدن تمامی لینک ها در صفحه جدید استفاده می کند. بنابراین در صورتی که کاربر در مرورگر خودش جاوااسکریپت را غیرفعال کرده باشد، این افزونه نمیتواند کارش را به درستی انجام دهد. البته نگران نباشید هیچ مشکل یا اروری به وجود نخواهد آمد. فقط لینک هایی که قرار بود توسط این افزونه در صفحه یا تب جدید باز شوند، دیگر در تب جدید باز نمیشوند. مگر اینکه به صورت دستی این گزینه را برایشان فعال کنید.

این پلاگین تمامی لینک هایی که دارای http:// یا https:// در ابتدای شان باشند را به عنوان پیوند خارجی در نظر گرفته و آنها را در پنجره یا تب جدید باز می کند.

خب فقط کافیست افزونه Open external links in a new window را نصب و فعال کنید.

پس از نصب و فعالسازی این پلاگین، تمامی لینک های خارجی (لینک هایی که با http:// شروع می شوند) از این به بعد در تب یا صفحه جدید باز می شوند.

امیدوارم از افزونه ای که امروز معرفی کردم راضی باشید.

 

 

اگر نیاز به سئو و بهینه سازی قالب وردپرس دارید طراح وردپرس می تواند این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد، کافیست از قسمت سفارش طراحی قالب وردپرس سفارش خود را ثبت نمایید.طراح وردپرس علاوه بر طراحی پوسته وردپرس ، قالب شرکتی وردپرس نیز طراحی می کند.

طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس

طراحی و کدنویسی انواع قالب وردپرس

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل psd به قالب استاندارد وردپرس

تبدیل Psd به Html

تبدیل انواع فایل Psd به فایل Html

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

seo و بهینه سازی قالب

SEO و بهینه سازی سایت