تغییرات جدید در الگوریتم گوگل و شیوه کار گوگل

تغییرات جدید در الگوریتم گوگل و شیوه کار گوگل

از فروردین سال ۹۴ (آوریل ۲۰۱۵)، شاهد تغییرات زیادی در الگوریتم و شیوه کار گوگل خواهیم بود.

از فروردین سال ۹۴ (آوریل ۲۰۱۵)، شاهد تغییرات زیادی در الگوریتم و شیوه کار گوگل خواهیم بود. از تاریخ ۲۱‌ام آوریل سال ۲۰۱۵، شرکت گوگل شروع به امتیاز دهی به تمامی سایت‌ها می‌کند. این پروژه از طراحی ویژه‌ای برای گوشی‌های هوشمند بهره خواهد برد و نتیجه‌ی این کار، بهتر به نمایش در آمدن وب سایت‌های مورد بحث است.

گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها درحال تغییر نحوه جستجو هستند. با افزایش استفاده از موبایل و پیش افتادن آن از کامپیوترهای قدیمی، روش‌های جستجوی اصلی به سرعت درحال تغییر هستند. گوگل به وضوح، دنبال بهبود کیفیت جستجو است. علاوه بر این، موتورهای جستجو و تولیدکنندگان موبایل روی قابلیت‌های تشخیص صدا سرمایه گذاری‌های زیادی کرده‌اند تا ورود اطلاعات جستجو توسط کاربر را ساده‌تر کنند. در کل، نسخه‌ی موبایل سایت‌ها و جستجو‌ها تاثیر بسزایی در جذب کاربران دارند. به گفته‌ی گوگل،تغییرهایی که در آینده به وجود می‌آید تاثیر زیادی بر روند موتور جستجوی این کمپانی در گوشی‌های هوشمند در تمام زبان‌ها خواهد داشت و همچنین روش جستجوی کاربران را آسان‌تر خواهد کرد.

گوگل ادعا می‌کند که تغییرهای آینده، تأثیری زیادی بر روند  موتور جستجوی این شرکت در گوشی‌های هوشمند در تمام زبان‌ها خواهد داشت و همچنین روند جستجوی کاربران را آسان‌تر و بهتر خواهد کرد. در همین راستا، صاحبان وب سایت‌هایی که تمایل دارند تا بدانند که شرکت گوگل چه امتیازی را به سایت آن‌ها داده است، می‌تواند به اینجا مراجعه کنند.

برای امتیاز گرفتن در این الگوریتم وب سایت شما نیاز به نسخه موبایل یا ریسپانسیو دارد، طراح وردپرس با کمترین هزینه این کار را برای شما انجام خواهد داد.

فرم سفارش

طراحی قالب وردپرس

طراحی و کدنویسی انواع قالب وردپرس

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل psd به قالب استاندارد وردپرس

تبدیل Psd به Html

تبدیل انواع فایل Psd به فایل Html

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

seo و بهینه سازی قالب

SEO و بهینه سازی سایت