روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر،منابع زیادی در مورد سئو و چگونگی بالا بردن رتبه در گوگل وجود دارند اما، در اینجا چند راه ساده و عاری از دردسر برای بهبود رتبه گوگل معرفی شده است

روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر

روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر

چگونگی رتبه بندی صفحات توسط گوگل (روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر):

یک صفحه در وب به دو روش توسط گوگل رتبه بندی می شود.

اول، تعیین رتبه به هر صفحه. این یک عدد بین ۰ و ۱۰ می باشید، ۱۰ به معنای بیشترین رتبه و ۰ به معنای هیچ و کمترین قدرت. تمام صفحات از ۰ شروع می کنند، تعداد بسیار اندکی به رتبه ۱۰ رسیده اند. همچنین صفحات می توانند بر اساس کلمات کلیدی رتبه بندی شوند. هنگامی که خوانندگان وب یک کلمه کلیدی را در گوگل جستجو می کند، صفحاتی که گوگل آنها را به عنوان کلمات کلیدی قدرتمند تعیین کرده در رده های نخست نشان داده خواهند شد. معمولا سه صفحه اول نتایج بر اساس کلمات کلیدی نمایش داده می شوند. گوگل اطلاعات کاملی از الگوریتم خود در رتبه بندی را منتشر نمی کند، اما برخی از جنبه های آن در جامعه بهینه سازی موتور های جستجو شناخته شده هستند.

تبادل لینک (روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر):

بخشی از الگوریتم گوگل در تعداد لینک هایی که به یک صفحه است مرتبط است. وجود لینک های ورودی بیشتر به یک صفحه معمولا رتبه بهتری را تولید می کند. یکی از راه های به دست آوردن لینک های ورودی تبادل لینک با صاحبان وبلاگ ها و وبسایت ها است. یکی دیگر از گزینه ها، نوشتن پست میهمان در وبلاگ ها با یک لینک به صفحه ای که می خواهید رتبه آن بهبود یابد می باشد. با این حال، در هنگام انتخاب وبسایتی برای تبادل لینک، کیفیت آن را هم در نظر بگیرید. یک لینک از سایت اسپم و بی محتوا، آسیب بیشتری در بر خواهد داشت. پس توجه داشته باشد با وب یا سایتی که تبادل لینک انجام می دهید هم برای وب سایت شما وهم برای وب سایت طرف مقابل خوب است توجه کنید که وجود زیاد لینک هم خوب نیست سعی کنید لینک های بهتر را نگه دارید.

استفاده از کلمات کلیدی بطور مؤثر(روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر):

هنگام ایجاد محتوای جدید برای سایت خود، به کلمات کلیدی آن هم فکر کنید. این نوع عبارات مورد استفاده ی موتور های جستجو برای پیدا کردن آنچه که کاربران به دنبال آن می گردند قرار می گیرد. کلمات کلیدی را در عنوان و چند بار هم در متن مطلب خود قرار دهید و در استفاده از آن زیاده روی نکنید. کلمات کلیدی مشابه زیاد در یک مطلب آن را شبیه به اسپم جلوه می دهد. از کلمات کلیدی مشابه به عنوان لنگر متن خود در هنگام اتصال آن به صفحه ای دیگر استفاده کنید.

ابزار به اشتراک گزاری مطالب (روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر):

روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر

شما می توانید برای بالا بردن ترافیک سایت و بالا بردن رنک گوگل از ابزار اشتراک گزاری استفاده کنید تا بازدید کنندگان مطالب شما را به اشترا ک بگزارند در شبکه های اجتماعی وموتور های جستجو مانند فیسبوک -گوگل -یاهو و… با این کار موتور های جستجو همچون گوگل مطالب شما را در درجه ی بالا تری قرار می دهد به طوری که این مطالب از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

ابزار محبوبیت در گوگل (روش های بهبود رنک در گوگل و موتورهای جستجوگر):

شاید در بیشتر سایت هایی با ترافیک بالا و رنک بالا دیده باشید این ابزار در جا های مختلف قرار می گیرد که بیشتر در گوشه ی سمت چپ پایین وجود داردبا استفاده از این ابزار از بازدید کننده می خواهید که با یک کلیک بر روی ۱+ شما را در گوگل محبوب کند به طوری که افرادی که می پسندند صفحه را بر روی ۱+ کلیک و هر چه بیشتر باشد این رای ها گوگل این صفحه را در صفحه ی جستجوی بالاتر قرار می دهد که این باعث بیشتر شدن رای ها و ترافیک بشتر در مجموع بالا رفتن رنک گوگل  میشود.

 

طراحی قالب وردپرس

طراحی و کدنویسی انواع قالب وردپرس

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل psd به قالب استاندارد وردپرس

تبدیل Psd به Html

تبدیل انواع فایل Psd به فایل Html

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

seo و بهینه سازی قالب

SEO و بهینه سازی سایت