خدمات طراح وردپرس

wpdesigner_ir

طراحی پوسته وردپرس به صورت حرفه ای

این سرویس برای افرادی توصیه می شوند که اندکی کار با وردپرس را بلد بوده و می خواهند با کمترین هزینه بهترین وب سایت از لحاظ امکانات و همچنین بهینه سازی برای موتورهای جستجو داشته باشند. سیستم وردپرس نوعی سیستم مدیریت محتواست که توسط آن می توان بزرگترین وب سایتها را راه اندازی و اداره کرد. شما کافیست طرح مورد نظر خود را به ما بدهید تا ما بر اساس آن برایتان طراحی قالب وردپرس را انجام داده و با جدیدترین نسخه وردپرس آنرا خدمتتان تحویل دهیم.

خدمات طراحی پوسته وردپرس توسط آرنیکاوب مطابق با جدیدترین پیشنهادات طراحی قالب که توسط خود وردپرس ارائه می شود، انجام گردیده و با پنل تنظیمات قالب و مطالب و … راحت ترین نوع کار با قالب را به شما ارائه می دهد.

برای اینکه در مورد وردپرس بیشتر بدانید، کافیست اینجا را کلیک کنید.

طراحی وب سایت های داینامیک و استاتیک

طراحی انواع وب سایت از یک صفحه گرفته تا سیستم های حرفه ای و پورتال های سازمانی توسط ما با تضمین کیفیت انجام می پذیرد. خوب است بدانید که روال طراحی وب سایت توسط گروه آرنیکاوب به صورتی است که در هر مرحله از طراحی نظر و سلیقۀ کارفرما را جویا شده و وی را در جریان تمام فازهای طراحی قرار می دهیم. هزینه های طراحی توسط گروه آرنیکاوب به نسبت سایر همکاران بسیار مناسب بوده و با برترین کیفیت ارائه می شود.

طراحی پورتال اداری، سازمانی، دانشگاهی

طراحی سایتهای شرکتی و شخصی مقوله ای متفاوت از طراحی سایتهای آکادمیک و آموزشی و مخصوص ادارات و سازمان ها می باشد. لذا باید در طراحی این نوع سایتهای نوعی ظرافت ها را در نظر داشت که با یک  سایت شخصی اشتباه گرفته نشود. استفاده از رنگ ها و به کارگیری امکاناتی خاص در سایتهای آموزشی و دولتی روشن است. لذا گروه آرنیکاوب با اطلاع کامل از این امور، می تواند شیوۀ مناسبی را برای طراحی سایتهای اداری، آموزشی و پورتال های سازمانی در نظر بگیرد.

تبدیل PSD به HTML و xHTML

کار تخصصی تبدیل طرح فتوشاپ به کدهای HTML که برای قالب یک سایت به کار می رود، توسط متخصصین کدنویسی گروه آرنیکاوب انجام می پذیرد. این کار با جدیدترین استانداردها که توسط W3 (کنسرسیوم جهانی وب) ارائه می شود همسان بوده و در کمترین مدت زمان ممکن تقدیم مشتری می گردد.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)  یک مقولۀ تخصصی است که توسط گروه آرنیکاوب انجام می پذیرد. این کار بر اساس آخرین پیشنهادات سایت گوگل برای بهتر ایندکس شدن و بالا آمدن رتبه در این موتور جستجو انجام می شود اما در نهایت باید بدانیم که هنر یک نویسنده در انتشار مطالب سایت ارتباط مستقیم با نمایان شدن در نتایج جستجو دارد.

رفع عیب وبسایت های معیوب

اگر وب سایت شما مشکلی دارد یا قسمتی از آن به درستی کار نمی کند، می توانید آنرا به ما بسپارید که با عقد قرارداد گارانتی یک ساله، در خدمت شما باشیم. گارانتی یک سالۀ سایت به این صورت است که سایت شما را به مدت یک سال در مقابل انواع مشکلات نرم افزاری محافظت می کنیم.