افزونه اشتراک گذاری مطالب در وردپرس

افزونه اشتراک گذاری مطالب در وردپرس

افزونه اشتراک گذاری مطالب در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

همانطور که بارها و بارها در تمامی مطالب مرتبط ذکر کرده ایم اشتراک گذاری و فعالیت در شبکه های اجتماعی می توانند علاوه بر اینکه ترافیک مناسبی را برای وبسایت فراهم کنند میتوانند باعث بهبود وضعیت سئو سایت وردپرس شوند.

در این آموزش از طراح وردپرس قصد معرفی افزونه ای را دارم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا امکان اشتراک گذاری مطالب به صورت شناور را در شبکه های اجتماعی فراهم نمایید و تعیین کنید که دکمه های مورد نظر در چه مکانی از سایت و با چه سبک و ظاهری نمایش داده شوند.

افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Floating Social Bar در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۲ را از آن خود نماید که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا دکمه هایی را به صورت شناور در مطالب خود برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به منوی تنظیمات افزونه در پیشخوان وردپرس رفته و دکمه مربوط به هر شبکه اجتماعی که قصد دارید در مطالب نمایش داده شوند را کشیده و در مکان مورد نظر قرار دهید.

افزونه اشتراک گذاری مطالب در وردپرس

پس از اینکه مشابه تصویر هر یک از دکمه های دلخواه را در مکان مورد نظر قرار دادید برای نمایش بخش اشتراک گذاری مطالب در قالب خود عنوان دلخواهی همچون “به اشتراک بگذارید” را در آن وارد کنید تا در مکان مورد نظر از قالب نمایش داده شود.

این افزونه برای هر نوع پست تایپی متناسب بوده و علاوه بر اینکه میتوانید در نوشته‌ها و برگه ها از ان استفاده کنید قادر خواهید بود تا در محصولات فروشگاه ووکامرسی، فروشگاه Edd و هر نوع پست تایپ سفارشی به نمایش بگذارید.

همچنین می توانید نام کاربری توییتر خود را وارد کنید تا در صورت اشتراک مطالب در توییتر در محتوای توییت درج شده و از طریق اعلان نیز از آن مطلع شوید.

 

برای ثبت سفارش طراحی قالب وردپرس فروشگاهی (ووکامرس) اینجا کلیک نمایید.

برای مشاوره رایگان سفارش طراحی قالب وردپرس ( ووکامرس ) اینجا کلیک نمایید.

برای تماس با طراح وردپرس اینجا کلیک نمایید

 

طراحی قالب وردپرس

طراحی و کدنویسی انواع قالب وردپرس

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل psd به قالب استاندارد وردپرس

تبدیل Psd به Html

تبدیل انواع فایل Psd به فایل Html

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

seo و بهینه سازی قالب

SEO و بهینه سازی سایت