تبلیغات متنی در وردپرس

تبلیغات متنی در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!

یکی از راه‌های کسب درامد از وبسایت به واسطه درج تبلیغات می‌باشد که در آن می توانید نسبت به درج تبلیغات متنی، بنری، رپورتاژآگهی، تبلیغات در ویدپوها و… اقدام کنید.

در این آموزش از طراح وردپرس قصد دارم تا افزونه‌ای کاربردی را به شما معرفی کنم که با استفاده از ان می توانید تبلیغات متنی خود را در سایت قرار داده و به راحتی انها را مدیریت کنید. یکی از مشکلاتی که در مدیریت تبلیغات وجود دارد این است که زمان انقضای آنها را ممکن است فراموش کنید اما با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا تاریخ انقضای آگهی را وارد کنید تا در زمان تعیین شده از سایت حذف شود.

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را در طراح وردپرس دارم با عنوان Parsi Text ADS در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۵۰ نصب فعال را ازآن خود کند که با استفاده از آن می‌توانید تبلیغات متنی خود را به صورت زماندار در قالب یک ابزارک درج کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی در پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد که با مراجعه به آن می‌توانید تبلیغات خود را درج کنید.

تبلیغات متنی در وردپرستبلیغات متنی در وردپرس

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا آدرس مقصد را بدون http وارد کرده و در فیلد دوم توضیحات مربوط به لینک را درج کنید. سپس از قسمت domain name نام دامنه را وارد کرده و از بخش tone of ads رنگ مورد نظر برای تبلیغ متنی را انتخاب کرده و در نهایت در بخش email or phone series ایمیل، شماره تماس و یا هر راه ارتباطی دیگری از مشتری را وارد کنید تا در صورت منقضی شدن آگهی با وی ارتباط برقرار کرده و در جهت تمدید آگهی او را تشویق کنید.

مشابه تصویر فوق از بخش انتشار آگهی نیز می‌توانید تاریخ انقضای لینک را وارد کنید تا در صورت به اتمام رسیدن آن به صورت خودکار از سایت حذف شده و نمایش داده نشود.

تبلیغات متنی در وردپرستبلیغات متنی در وردپرس

لینک‌های تبلیغاتی درج شده را نیز می توانید مانند نوشته‌ها از افزونه مشاهده کرده و وضعیت فعال یا غیرفعال بودن هریک از آنها را به همراه اطلاعات تماس مشتری و تاریخ درج آنها مشاهده کنید.

تبلیغات متنی در وردپرس

برای نمایش تبلیغات متنی در کد های قالب از شورت کد زیر استفاده نمایید:

<?php echo do_shortcode('[parsi_text_ads]');?>

 

برای ثبت سفارش طراحی قالب وردپرس  اینجا کلیک نمایید.

برای مشاوره رایگان سفارش طراحی قالب وردپرس اینجا کلیک نمایید.

برای تماس با طراح وردپرس اینجا کلیک نمایید

 

طراحی قالب وردپرس

طراحی و کدنویسی انواع قالب وردپرس

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل psd به قالب استاندارد وردپرس

تبدیل Psd به Html

تبدیل انواع فایل Psd به فایل Html

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

seo و بهینه سازی قالب

SEO و بهینه سازی سایت