trust-rank

 .:: تراست رنک چیست؟ ::.

 

تراست رنک چیست؟ و در پروسه سئو سایت چه جایگاهی دارد. موضوعی که در سئو سایت بسیار حائز اهمیت می باشد اعتبار و تراست رنکی می باشد که سایت شما بدست آورده است. بسیاری از سایت های قدیمی به دلیل تراس و اعتباری که تاکنون بدست آورده اند در بسیاری از کلمات کلیدی و نیز تیترها مقدم می شوند و با تولید محتوا و صفحه در بسیاری از تیترها در رنکینگ بالا قرار می گیرند. پس بنابراین می توان اینطور دریافت که تراست رنک و اعتباری که سایت ما بدست آورده است تاثیرگذارترین المان در سئو سایت و بهینه سازی سایت می باشد. اما این تراست رنک از کجا بدست می آید و چگونه می توان به تراست رنک و اعتبار خود در سئو سایت افزود. در ادامه به بیان نکاتی در خصوص تراست رنک در سئو سایت خواهیم پرداخت.

عمر سایت در تراست رنک

یکی از مهم ترین فاکتورها در بدست آوردن تراست رنک عمر سایت می باشد. سایت های قدیمی به دلیل بدست آوردن پروفایلی از عملکرد خود می توانند اعتماد و تراس گوگل را به خود جذب نمایند. تولید محتوایی که سایت های قدیمی داشته است ، پروفایل لینک سازی و عملکرد سایت آنها تمامی موجب کسب اعتبار می شود.

 

محتوای با کیفیت در تراست رنک

یکی از فاکتورهایی که موجب اعتبار بخشی و افزودن تراست رنک سایت شما می شود تولید محتوای با کیفیت می باشد. تولید محتوای مرتبط با زمینه کسب وکاری شما موجب می شود که شما به عنوان یک دایرکتوری معتبر در زمینه کاری خود تبدیل شوید که به جذب ترافیک و کاربران منجر می گردد و نیز در کنار آن اعتبار و تراس را از سمت گوگل بدست خواهید آورد.

 

بک لینک معتبر در تراست رنک

یکی دیگر از عواملی که می تواند موحب افزایش تراست رنک شما گردد تهیه لینک های معتبر از سایت های معتبر می باشد. وجود لینک های با کیفیت که از سایت های معتبر می باشد می تواند انتقال دهنده اعتبار به سایت شما باشند.

طراحی قالب وردپرس

طراحی و کدنویسی انواع قالب وردپرس

تبدیل PSD به وردپرس

تبدیل psd به قالب استاندارد وردپرس

تبدیل Psd به Html

تبدیل انواع فایل Psd به فایل Html

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

seo و بهینه سازی قالب

SEO و بهینه سازی سایت